Location : Home > A > A3A-12DA-2SV(71)
A3A-12DA-2SV(71)
Share on FacebookShare on Facebook
A3A-12DA-2SV(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPTC6E22-36P Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 36 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
TVPS00RF-15-18HD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 18C 18#20 PIN RECP
2M801-008-16M8-200SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 6C 4#23 2#20 SKT PLU THRD
643995-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN PLUG 3POS 22AWG MTA-156
HFW20R-2STE1 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 20 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
MS27467T19B32HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
59453-131110ECHLF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 13 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
1-480553-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 24 Position Rectangular Housing Connector Header Black 0.220" (5.59mm)
1-480553-1 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-480553-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
EDZ1100/11 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
EDZ1100/11 654789 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
EDZ1100/11 26547 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
EDZ1100/11 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EDZ1100/11 NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0050578905 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
478/22 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules WIRE FERL INSUL
478/22 Greenlee Communications 157020 2016+ WIRE FERL INSUL Unitronix Electronics Limited
1-440052-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
1-440052-5 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-440052-5 TE Connectivity AMP Connectors 278730 2016+ CONN HEADER 15POS VERT TIN T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-440052-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-440052-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 15POS VERT TIN T/H Global Thunder Electronics Co.,Ltd
890-18-007-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
890-18-007-20-002101 Preci-Dip 157870 2016+ CONN HDR 7POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
890-18-007-20-002101 Preci-Dip 278670 2016+ CONN HDR 7POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
535584-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
535584-1 TE Connectivity AMP Connectors 298070 2016+ CONN RCPT 6POS VERT .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
535598-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
535598-5 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
535598-5 TE Connectivity AMP Connectors 297990 2016+ CONN RCPT 8POS .100 DUAL T/H AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
535598-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 8POS .100 DUAL T/H AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
690367181272 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin