Location : Home > A > A307409R3500
A307409R3500
Share on FacebookShare on Facebook
A307409R3500 distributors
SFMC-120-02-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
2-796640-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-796640-0 TE Connectivity AMP Connectors 157650 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796640-0 TE Connectivity AMP Connectors 298810 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796640-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796640-0 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
523-13-068-11-061001 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 68POS GOLD
523-13-068-11-061001 IC 59540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
523-13-068-11-061001 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
523-13-068-11-061001 Mill-Max Manufacturing Corp. 288970 2016+ CONN SOCKET PGA 68POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com