Location : Home > A > A30531007L5
A30531007L5
Share on FacebookShare on Facebook
A30531007L5 distributors
929852-01-22-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929852-01-22-RB 3M 147540 2016+ CONN SOCKET 44POS DL .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929852-01-22-RB 3M 289130 2016+ CONN SOCKET 44POS DL .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-87-246-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-246-41-002101 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-246-41-002101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-246-41-002101 Preci-Dip 287390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com