Location : Home > A > A30220607
A30220607
Share on FacebookShare on Facebook
A30220607 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
A30220607 ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DB25P565MTXLF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
SG3106E-36-52S Connectors, Interconnects Circular Connectors 52 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
927824-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts HC STD-TIMER CONTACT
DF1B-R24A(06) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET IDC 24AWG GOLD
2M801-009-07NF7-10PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 10C 10#23 PIN RECP OM
09663546513 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Press-Fit
DDMAMT78SNM-F225 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 78 F CRIMP HD T G50 NM SS
DL60R22-12P7-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
AIB1F22-28PS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 7C 7#12 PIN RECP LINE
MAQ-17 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.500" (12.70mm) Barrier Block Connector, Quick Connect (0.250")
MAQ-17 Curtis Industries 157710 2016+ CONN BARRIER STRIP 17CIRC 0.5 Unitronix Electronics Limited
MAQ-17 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAQ-17 NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1746875-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.087" (2.20mm)
1746875-1 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ 0.64III 8POS PLUG ASSY 1ROW Unitronix Electronics Limited
1746875-1 TE Connectivity AMP Connectors 288310 2016+ 0.64III 8POS PLUG ASSY 1ROW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386316615 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
796641-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
796641-7 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796641-7 N/A 800 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
796641-7 TE Connectivity AMP Connectors 147120 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
796641-7 TE Connectivity AMP Connectors 278990 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395138911 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0336700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER FOR SAK 4 2POS
641126-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
641126-5 Electronics 25479 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
641126-5 IC 37080 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
641126-5 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-87-147-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-147-41-009101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-147-41-009101 Preci-Dip 288450 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com