Location : Home > A > A22-LC-TR-R
A22-LC-TR-R
Share on FacebookShare on Facebook
A22-LC-TR-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
A22-LC-TR-R IC SOCKET 22POS .300 SPACING 157410 Assmann WSW Components 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3108A28-3PY-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#8 PIN PLUG
794042-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts UMNL SOK 30-26 PTPBR,SPEC
MDM-31PH006B-F222 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 31 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Wire Leads
926121-01-34-EU Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 34POS .100" GOLD
DTS26W19-32AN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
KJB7T23W53SAL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
833-87-052-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
432600-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432600-26-0 IC 59190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9005830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules FERRULE 1.0MM 14 YLW 1 = 5000PCS
9005830000 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9005830000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9005830000 Weidmuller 288510 2016+ FERRULE 1.0MM 14 YLW 1 = 5000PCS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9005830000 Weidmuller 8000 2012+ FERRULE 1.0MM 14 YLW BD 5000/RL Global Thunder Electronics Co.,Ltd
04-600-10 Aries Electronics 147790 2016+ 600 DIP HDR COINED CONTACTS Unitronix Electronics Limited
342-10-144-00-591000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin CONN HEADER 44POS .100 L.210
342-10-144-00-591000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147270 2016+ CONN HEADER 44POS .100 L.210 Unitronix Electronics Limited
342-10-144-00-591000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279190 2016+ CONN HEADER 44POS .100 L.210 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com