Location : Home > A > A2-2PA-2.54DSA(74)
A2-2PA-2.54DSA(74)
Share on FacebookShare on Facebook
A2-2PA-2.54DSA(74) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CL124000 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN ADPTR PG UNSEALED SZ 4
GTC02R20-24P-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings GT 4C 2#8 2#16 PIN RECP BOX
2M801-009-02M13-2SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 2C 2#12 SKT RECP OM
AIT6U22-22PS-472 Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 4C 4#8 PIN PLUG
09FLZ-SM1-TB Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 9 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
CA06COME24-11S Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
M83723/71W2016Y Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
3010-06-002-11-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
3010-06-002-11-99 CNC Tech 157010 2016+ CONN HEADER 0.100 6 POS Unitronix Electronics Limited
3010-06-002-11-99 CNC Tech 278210 2016+ CONN HEADER 0.100 6 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com