Location : Home > A > A10311003
A10311003
Share on FacebookShare on Facebook
A10311003 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021323-00030C8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021323-00030C8LF Amphenol FCI 147760 2016+ CONN RCPT 30POS SMD B/E GOLD Unitronix Electronics Limited
20021323-00030C8LF Amphenol FCI 287710 2016+ CONN RCPT 30POS SMD B/E GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-116-02-T-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-116-02-T-D IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-116-02-T-D NEW 77790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-138-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-138-41-003101 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-138-41-003101 Preci-Dip 147480 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-138-41-003101 Preci-Dip 288570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-018-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-018-64-001101 Preci-Dip 147370 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-018-64-001101 Preci-Dip 288950 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-2823056-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
9-2823056-0 TEconnecti 900 0 NANAM electronics
416-87-210-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-210-41-013101 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-210-41-013101 Preci-Dip 157170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-210-41-013101 Preci-Dip 297390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-057-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 57 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-057-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-057-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 57POS SNGL .315 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-057-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 57POS SNGL .315 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-057-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 57POS SNGL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd