Location : Home > A > A1-60PA-2.54DSA(71)
A1-60PA-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
A1-60PA-2.54DSA(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387600224 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
803-83-064-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
8080-1G45 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN
8080-1G45 AUG 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
8080-1G45 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8080-1G45 TE Connectivity AMP Connectors 156950 2016+ CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN Unitronix Electronics Limited
8080-1G45 TE Connectivity AMP Connectors 277410 2016+ CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB272CFFN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
LPPB272CFFN-RC IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB272CFFN-RC NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB272CFFN-RC Sullins Connector Solutions 147490 2016+ CONN HEADER .050 54POS Unitronix Electronics Limited
1753013001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1753013001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1753013001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 5POS BLK 78PC TPC Global Service Co.Ltd.
1753013001 Weidmuller 147650 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-292230-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Tin
1-292230-3 Electronics 27379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-292230-3 STOCK 46300 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-292230-3 TYCO 982 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1-316081-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-316081-5 39494 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1-316081-5 IC 56380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-316081-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-316081-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR 12POS R/A KEY-XX TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
432211-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws