Location : Home > A > A-HDMI288-19F-B-A-02-02-R
A-HDMI288-19F-B-A-02-02-R
Share on FacebookShare on Facebook
A-HDMI288-19F-B-A-02-02-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
A-HDMI288-19F-B-A-02-02-R CONN HDMI FML 19POS DIP 157230 Assmann WSW Components 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
A-HDMI288-19F-B-A-02-02-R CONN HDMI FML 19POS DIP 298810 Assmann WSW Components 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1206140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1206140000 Weidmuller 147610 2016+ SLA 4/180B 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
1206140000 Weidmuller 287730 2016+ SLA 4/180B 3.2SN BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1574-2 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End 0.104" (2.64mm) Tin
1574-2 Keystone Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATS400 Crystals and Oscillators Crystals 40MHz ¡À30ppm Crystal Series 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/US
ATS400 CTS 38100 17+ stander package Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS400 CTS-Frequency Controls 56969 2015+ CRYSTAL 40.0000MHZ SERIES SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com