Location : Home > A > A-HDMI284-19-B-E-02-04-R
A-HDMI284-19-B-E-02-04-R
Share on FacebookShare on Facebook
A-HDMI284-19-B-E-02-04-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
A-HDMI284-19-B-E-02-04-R CONN HDMI FML 19POS DIP 157630 Assmann WSW Components 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
A-HDMI284-19-B-E-02-04-R CONN HDMI FML 19POS DIP 298010 Assmann WSW Components 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CRG01(TE85L,Q,M) Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 700MA SFLAT
CRG01(TE85L,Q,M) 7984566 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CRG01(TE85L,Q,M) IC 39140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CRG01(TE85L,Q,M) NEW 73450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562002030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562002030 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387215802 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate