Location : Home > A > A-HDMI282-19-B-A-02-05-R
A-HDMI282-19-B-A-02-05-R
Share on FacebookShare on Facebook
A-HDMI282-19-B-A-02-05-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
A-HDMI282-19-B-A-02-05-R CONN HDMI FML 19POS SMT 157080 Assmann WSW Components 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
A-HDMI282-19-B-A-02-05-R CONN HDMI FML 19POS SMT 298530 Assmann WSW Components 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387090361 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate