Location : Home > A > A-DVI-1012-2-01-R
A-DVI-1012-2-01-R
Share on FacebookShare on Facebook
A-DVI-1012-2-01-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4737CPE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 1W DO204AL
1N4737CPE3/TR12 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5351BE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 14V 5W SMBJ
SMBJ5351BE3/TR13 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5351BE3/TR13 NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S1B-13-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 1A SMA
S1B-13-F Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
S1B-13-F Diodes Inc 139570 NEW RoHS DIODE LDO 1A 100V 30A OVERLD SMA FindCores Electronics Inc.
2316-2-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.151" (3.84mm) Tin-Lead
2316-2-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2316-2-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298130 2016+ TERM TURRET SINGLE L=3.84MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0472720011 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DisplayPort Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
VL06135000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
VL06135000J0G IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL06135000J0G NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1757501 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1757501 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1757501 Phoenix Contact 298950 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1704510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Blue End Terminal 5.1mm
1704510000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL COMP W/TAB WM BLUE EKT Electronics Co., Ltd
1704510000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL COMP W/TAB WM BLUE SIMEN Electronics Co.,Ltd
1704510000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL COMP W/TAB WM BLUE Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1876500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1876500000 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1876500000 Weidmuller 147730 2016+ LSF-SMT 5.08/02/180 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
0778-0-18-80-07-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.065" ~ 0.082" (1.65mm ~ 2.08mm) No Tail Press-Fit