Location : Home > A > A-DFF 25LPIII/FP
A-DFF 25LPIII/FP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0443800001 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
BACC63BP20H28S6 Connectors, Interconnects Circular Connectors 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
DL60R12-03P8-6106-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
DJT10E19-32BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
DJT10E19-11SC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
1-747944-5 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Discrete Wire
1-747944-5 IC 38110 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-747944-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN D-SUB PLUG 9P 22-26AWG GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
GTC08F16-12P-025-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 1C 1#4 PIN PLUG RTANG
5033203760 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 37 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.010" (0.25mm) Surface Mount, Right Angle
TVS06RK-15-5PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
1050033:0024 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1053014:0371 IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1053014:0371 Phoenix Contact 157260 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
1836273 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1836273 Phoenix Contact 147560 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1836273 Phoenix Contact 277770 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATT2EP Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories TERM BLOCK RAIL 6MM END PLATE
ATT2EP Amphenol PCD 147210 2016+ TERM BLOCK RAIL 6MM END PLATE Unitronix Electronics Limited
ATT2EP Amphenol PCD 288450 2016+ TERM BLOCK RAIL 6MM END PLATE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com