Location : Home > 9 > 9T12062A2001DBHFT
9T12062A2001DBHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T12062A2001DBHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T12062A2001DBHFT RES SMD 2K OHM 0.5 1/8W 1206 892800 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9T12062A2001DBHFT RES SMD 2K OHM 0.5 1/8W 1206 1528400 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9T12062A2001DBHFT RES SMD 2K OHM 0.5 1/8W 1206 892800 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2941057 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 24W