Location : Home > 9 > 9T08052A8450CBHFT
9T08052A8450CBHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A8450CBHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A8450CBHFT RES SMD 845 OHM 0.25 1/8W 0805 777500 Yageo 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
9T08052A8450CBHFT RES SMD 845 OHM 0.25 1/8W 0805 685800 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9T08052A8450CBHFT RES SMD 845 OHM 0.25 1/8W 0805 685800 Yageo 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ-B069 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 60W