Location : Home > 9 > 9T08052A48R7CBHFT
9T08052A48R7CBHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A48R7CBHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A48R7CBHFT RES SMD 48.7 OHM 0.25 1/8W 0805 791700 Yageo 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
9T08052A48R7CBHFT RES SMD 48.7 OHM 0.25 1/8W 0805 700000 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9T08052A48R7CBHFT RES SMD 48.7 OHM 0.25 1/8W 0805 700000 Yageo 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SCT62 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W