Location : Home > 9 > 9T08052A4750CBHFT
9T08052A4750CBHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A4750CBHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A4750CBHFT RES SMD 475 OHM 0.25 1/8W 0805 780400 Yageo 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
9T08052A4750CBHFT RES SMD 475 OHM 0.25 1/8W 0805 688700 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9T08052A4750CBHFT RES SMD 475 OHM 0.25 1/8W 0805 688700 Yageo 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LS-DIN3 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories DIN RAIL MOUNTING BRACKET LS
LS-DIN3 TDK-LAMBDA 6170 NEWD/C N/A MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
DY060-1 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 60W