Location : Home > 9 > 9T08052A4532DAHFT
9T08052A4532DAHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A4532DAHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A4532DAHFT RES SMD 45.3K OHM 0.5 1/8W 0805 605200 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
9T08052A4532DAHFT RES SMD 45.3K OHM 0.5 1/8W 0805 500000 Yageo 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
9T08052A4532DAHFT RES SMD 45.3K OHM 0.5 1/8W 0805 1231500 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9T08052A4532DAHFT RES SMD 45.3K OHM 0.5 1/8W 0805 583900 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NNS505 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 50W
NNS505 NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NNS505 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
NNS505 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 8000 2012+ PWR SUP 5V 50.0W 10.0A SNG OUT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com