Location : Home > 9 > 9T08052A3090DAHFT
9T08052A3090DAHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A3090DAHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A3090DAHFT RES SMD 309 OHM 0.5 1/8W 0805 700000 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
9T08052A3090DAHFT RES SMD 309 OHM 0.5 1/8W 0805 594800 Yageo 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
9T08052A3090DAHFT RES SMD 309 OHM 0.5 1/8W 0805 1326300 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9T08052A3090DAHFT RES SMD 309 OHM 0.5 1/8W 0805 678700 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPC55C Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 15V -5V -15V 55W