Location : Home > 9 > 9T08052A2803FBHFT
9T08052A2803FBHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A2803FBHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A2803FBHFT RES SMD 280K OHM 1 1/8W 0805 592100 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9T08052A2803FBHFT RES SMD 280K OHM 1 1/8W 0805 592100 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
QPD-75-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 75W