Location : Home > 9 > 9T08052A2671DAHFT
9T08052A2671DAHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A2671DAHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A2671DAHFT RES SMD 2.67K OHM 0.5 1/8W 0805 584200 Yageo 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
9T08052A2671DAHFT RES SMD 2.67K OHM 0.5 1/8W 0805 1315700 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9T08052A2671DAHFT RES SMD 2.67K OHM 0.5 1/8W 0805 598100 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9T08052A2671DAHFT RES SMD 2.67K OHM 0.5 1/8W 0805 689400 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LCB35D Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 3.3V 35W