Location : Home > 9 > 9T08052A2323DAHFT
9T08052A2323DAHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A2323DAHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A2323DAHFT RES SMD 232K OHM 0.5 1/8W 0805 597300 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
9T08052A2323DAHFT RES SMD 232K OHM 0.5 1/8W 0805 492100 Yageo 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
9T08052A2323DAHFT RES SMD 232K OHM 0.5 1/8W 0805 1223600 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9T08052A2323DAHFT RES SMD 232K OHM 0.5 1/8W 0805 576000 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-QUM1-ESY Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 10V 12V 350W