Location : Home > 9 > 9T08052A1910BAHFT
9T08052A1910BAHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A1910BAHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A1910BAHFT RES SMD 191 OHM 0.1 1/8W 0805 688600 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9T08052A1910BAHFT RES SMD 191 OHM 0.1 1/8W 0805 688600 Yageo 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
9T08052A1910BAHFT RES SMD 191 OHM 0.1 1/8W 0805 707200 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
9T08052A1910BAHFT RES SMD 191 OHM 0.1 1/8W 0805 1354500 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A03P-12 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters SINGLE O/P, DC-HV DC PCB MOUNT,
A03P-12 XP Power 15251 2019+ DC DC CONVERTER 300V 1W Semilex Distributor [ sales@semi-lex.com ]