Location : Home > 9 > 9T08052A16R0CBHFT
9T08052A16R0CBHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A16R0CBHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A16R0CBHFT RES SMD 16 OHM 0.25 1/8W 0805 797400 Yageo 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
9T08052A16R0CBHFT RES SMD 16 OHM 0.25 1/8W 0805 705700 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9T08052A16R0CBHFT RES SMD 16 OHM 0.25 1/8W 0805 705700 Yageo 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GLC75C Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5.1V 12V +/-15V 75W
GLC75C IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GLC75C SL Power Electronics Manufactu 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
GLC75C SL Power Electronics Manufactu 8000 2015+ POWER SUPPLY SWITCHER 75W QUAD enkaite Electronics Co., Ltd