Location : Home > 9 > 9T08052A1070BAHFT
9T08052A1070BAHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9T08052A1070BAHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T08052A1070BAHFT RES SMD 107 OHM 0.1 1/8W 0805 691300 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9T08052A1070BAHFT RES SMD 107 OHM 0.1 1/8W 0805 691300 Yageo 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
9T08052A1070BAHFT RES SMD 107 OHM 0.1 1/8W 0805 709900 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
9T08052A1070BAHFT RES SMD 107 OHM 0.1 1/8W 0805 1357200 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPM80C Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 12V -15V 15V 80W