Location : Home > 9 > 9T04021A4530BAHF3
9T04021A4530BAHF3
Share on FacebookShare on Facebook
9T04021A4530BAHF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9T04021A4530BAHF3 RES SMD 453 OHM 0.1 1/16W 0402 695700 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9T04021A4530BAHF3 RES SMD 453 OHM 0.1 1/16W 0402 1531300 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9T04021A4530BAHF3 RES SMD 453 OHM 0.1 1/16W 0402 695700 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPC80P Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 24V -12V 12V 80W
GPC80P 654789 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GPC80P 654789 13+ fenkey electronics co.,ltd
GPC80P IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPC80P SL Power Electronics Manufactu 8000 2012+ POWER SUPPLY SWITCHER 80W QUAD SIMEN Electronics Co.,Ltd