Location : Home > 9 > 9HT11-32.768KBZF-T
9HT11-32.768KBZF-T
Share on FacebookShare on Facebook
9HT11-32.768KBZF-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9HT11-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 78270 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9HT11-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 57409 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9HT11-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 62135 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
9HT11-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 139760 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
9HT11-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 78270 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1699160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1699160000 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1699160000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1699160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 6POS 90 BLK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0387404628 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws