Location : Home > 9 > 9HT10-32.768KBZF-T
9HT10-32.768KBZF-T
Share on FacebookShare on Facebook
9HT10-32.768KBZF-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9HT10-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 78170 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9HT10-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 57359 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9HT10-32.768KBZF-T CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 62085 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3048548 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through White 10-30 AWG
3048548 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3048548 Phoenix Contact 147350 2016+ DIN RAIL TERM BLOCK 10-30AWG Unitronix Electronics Limited
833-83-088-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1725980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1725980000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 24POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1725980000 Weidmuller 157350 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1725980000 Weidmuller 297410 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1354310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1354310000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1354310000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 8POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1354310000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited