Location : Home > 9 > 9C20070005
9C20070005
Share on FacebookShare on Facebook
9C20070005 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZD17C56P-E3-18 IC 38180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD17C56P-E3-18 NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EGL41AHE3/96 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 1A DO213AB
EGL41AHE3/96 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EGL41AHE3/96 NEW 78570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EGL41AHE3/96 Vishay 24898 12+ DO-213AB MELF SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
EGL41AHE3/96 Vishay 6250 12+ DO-213AB MELF Evergreen Electronics Co.,Ltd
SS29 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 90V 2A DO214AA
SS29 TSC 25000 14-15+ SUBSMA Nego IC Co.Doris@negoic.com
BAV45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 20V 50MA TO18
BAV45 ???? 97910 2022+ CAN Nego IC Co.Doris@negoic.com
BAV45 PHILIPS 11200 20+PB CAN4 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
BAV45 PHILIPS 97909 2022+ CAN4 Nego IC Co.Doris@negoic.com
0386304802 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
MA-505 6.0000M-C0 Crystals and Oscillators Crystals 6MHz ¡À50ppm Crystal 18pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
MA-505 6.0000M-C0 39414 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
MA-505 6.0000M-C0 STOCK 42940 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1143000000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 3 Position Terminal Block Beige Plug Connection 5.08mm
1143000000 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1143000000 Weidmuller 147230 2016+ TERMINAL WMF 2.5 DI BLZ Unitronix Electronics Limited
0399700303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
0467-0-15-01-21-02-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.022" (0.38mm ~ 0.56mm) Standard Tail Press-Fit
0467-0-15-01-21-02-04-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-520140-4 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated