Location : Home > 9 > 9C08600011
9C08600011
SMZG3793BHE3/5B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 1.5W DO215AA
SMZG3793BHE3/5B IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMZG3793BHE3/5B NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMZG3793BHE3/5B Vishay 157629 15+ DIODE ZENER 1.5W 15V 5 SMB Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SMZG3793BHE3/5B Vishay 587100 1525+ DIODE ZENER 1.5W 15V 5 SMB Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMSZ5257B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 275MW SOT323
1PS76SB10,135 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 30V 200MA SOD323
1PS76SB10,135 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1PS76SB10,135 IC 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1PS76SB10,135 NXP 241810 1538+ DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD-323 Alphatek Technology Limited
1PS76SB10,135 NXP 13000 12+ SC-76 SOD-323 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RS07J-M-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SW 600V DO219-M
RS07J-M-08 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS07J-M-08 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS07J-M-08 VISHAY 86600 16+ DO-219AB(SMF) Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
431112-01-0 Curtis Industries 147560 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
431112-01-0 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
691311500004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole