Location : Home > 9 > 9C08052A3R90FGHFT
9C08052A3R90FGHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9C08052A3R90FGHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9C08052A3R90FGHFT RES SMD 3.9 OHM 1 1/8W 0805 703000 Yageo 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
R1D-0515/H-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 05VIN +/-15VOUT
R1D-0515/H-R IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MM4XP DC36 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 36VDC Coil Socketable
MM4XP DC36 Omron 100000 12+ RELAY GEN PURPOSE 4PDT 7A 36V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor