Location : Home > 9 > 9C08052A2R94FGHFT
9C08052A2R94FGHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9C08052A2R94FGHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9C08052A2R94FGHFT RES SMD 2.94 OHM 1 1/8W 0805 903800 Yageo 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MP6-2E-2L-4LD-00 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP6-2E-2L-4LD-00 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DT100Z-6 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 24V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
DT100Z-6 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DT100Z-6 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ZPS609 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 9V 60W