Location : Home > 9 > 9C08052A27R0FKHFT
9C08052A27R0FKHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9C08052A27R0FKHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9C08052A27R0FKHFT RES SMD 27 OHM 1 1/8W 0805 784900 Yageo 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IMP4-2R0-1E0-00-A IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IMP4-2R0-1E0-00-A NEW 88510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TXD2SA-L-1.5V-Z 498765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TXD2SA-L-1.5V-Z IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TXD2SA-L-1.5V-Z NEW 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
G6AK-474P-ST-US-DC9 N/A 87640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
MM2 DC12 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount
MM2 DC12 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MM2 DC12 Omron 27170 15+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 12V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MM2 DC12 ON/MOT/FSC 43440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
TGHHV5K00JE Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 5K OHM 5% 120W
TGHHV5K00JE IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TGHHV5K00JE NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RER65F27R4PCSL Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 27.4 OHM 1% 10W
RER65F27R4PCSL IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RER65F27R4PCSL NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RER65F27R4PCSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
HY1-24V Relays Signal Relays, Up to 2 Amps Telecom Relay SPDT (1 Form C) Through Hole
HY1-24V 39525 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
HY1-24V PANASONIC 1659 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
HY1-24V PANASONIC 1659 2015+ New & original parts TPC Global Service Co.Ltd.
HY1-24V STOCK 43040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
6201A Relays I/O Relay Modules - Input AC Input Module 90 ~ 140VAC (120VAC Nom) Input 5VDC (3 ~ 6VDC) Supply
6201A Crydom Co. 87890 1525+ INPUT MODULE AC 6MA 5VDC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6201A Distributor 139810 17+RoHS for more pls inquire us now Microtranik Components,Inc. info@microtranik.com
6201A IC 38460 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)