Location : Home > 9 > 9C08052A2432FKHFT
9C08052A2432FKHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9C08052A2432FKHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9C08052A2432FKHFT RES SMD 24.3K OHM 1 1/8W 0805 796300 Yageo 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DP4720-9R Power Supplies - External/Internal (Off-Board) DC DC Converters DC/DC CONVERT 5.1V DUAL 12V 3.3V
DP4720-9R IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DP4720-9R NEW 89190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JCB0348D05 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER +/-5V 3W
JCB0348D05 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JCB0348D05 NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JCB0348D05 XP 13168 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
TPS62684EVM-647 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TPS62684EVM-647 NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CWD4890 Relays Solid State Relays Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
CWD4890 Crydom Co. 89190 1525+ RELAY SSR 90A 480VAC AC OUT PNL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
8536510000 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) 115VDC Coil DIN Rail
8536510000 Weidmuller 42255 1538+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
8536510000 Weidmuller 48000 12+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
8536510000 Weidmuller 8330 2014+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V Ameyic Electronics Limited
8536510000 Weidmuller 88010 1525+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com