Location : Home > 9 > 9C08052A2201FKHFT
9C08052A2201FKHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9C08052A2201FKHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9C08052A2201FKHFT RES SMD 2.2K OHM 1 1/8W 0805 576800 Yageo 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HBAA40W-A+ Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 39W
HBAA40W-A+ IC 36450 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
HBAA40W-A+ N/A 121000 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
HBAA40W-A+ original 39906 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
HBAA40W-A+ STOCK 43310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2902998 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 30W