Location : Home > 9 > 9C08052A1R82FGHFT
9C08052A1R82FGHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9C08052A1R82FGHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9C08052A1R82FGHFT RES SMD 1.82 OHM 1 1/8W 0805 585500 Yageo 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MP4-1K-1K-00 IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP4-1K-1K-00 NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AAD160-3404 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 80W
AAD160-3404 38806 1436+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
AAD160-3404 Distributor 224710 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
AAD160-3404 IC 39032 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
AAD160-3404 Semiconductor 20595 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
PSAA20R-120-R-CNR3 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
PSAA20R-120-R-CNR3 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSAA20R-120-R-CNR3 NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S24SE3R305PDFA Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 3.3V 4.5A 6DIP
S24SE3R305PDFA DELTA 5656 17+ DIP EKT Electronics Co., Ltd
S24SE3R305PDFA DELTA 5656 17+ DIP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
S24SE3R305PDFA IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S24SE3R305PDFA NEW 98890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J3Z-EZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W