Location : Home > 9 > 9C08052A1402FKHFT
9C08052A1402FKHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9C08052A1402FKHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9C08052A1402FKHFT RES SMD 14K OHM 1 1/8W 0805 1316900 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2901902 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 110VDC Coil Socketable
2901902 Phoenix Contact 18470 2015+ RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 110V RENXIM Electronics Co.,Ltd.
2901902 Phoenix Contact 18470 2015+ RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 110V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2901902 Phoenix Contact 39754 NEW RoHS RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 110V FindCores Electronics Inc.
2901902 Phoenix Contact 41985 1516+ RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 110V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.