Location : Home > 9 > 9C06031A3003JLHFT
9C06031A3003JLHFT
Share on FacebookShare on Facebook
9C06031A3003JLHFT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9C06031A3003JLHFT RES SMD 300K OHM 5 1/10W 0603 785100 Yageo 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VSK-S15-24U-T Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 15W
VSK-S15-24U-T IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VSK-S15-24U-T NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R0.25D10-0524/P-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 0.25W 5VIN +/-24VOUT
R0.25D10-0524/P-R IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R0.25D10-0524/P-R Recom Power 5676 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
RB-2412S/H Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 24VIN 12VOUT
RB-2412S/H IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RB-2412S/H NEW 90050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RB-2412S/H RECOM 1200 2014+ SIP-7 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
RB-2412S/H RECOM 1200 2015+ SIP-7 Andy (International) Electronics Ltd
0RQB-C0U12CG Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 12V 100W
0RQB-C0U12CG IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MKS2P-D DC6 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 6VDC Coil Socketable
MKS2P-D DC6 NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MKS2P-D DC6 Omron 1300 12+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MKS2P-D DC6 Omron 41745 1538+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MKS2P-D DC6 Omron 8330 2014+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V Ameyic Electronics Limited