Location : Home > 9 > 9C04021A3302FLHF3
9C04021A3302FLHF3
Share on FacebookShare on Facebook
9C04021A3302FLHF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9C04021A3302FLHF3 RES SMD 33K OHM 1 1/16W 0402 802800 Yageo 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SC150U03051212P Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 90W