Location : Home > 9 > 9C04000239
9C04000239
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZT52B36-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 410MW SOD123
BZT52B36-E3-18 IC 39040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52B36-E3-18 NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AO4914L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 8A
AO4914L brend@hong 75301 2016 OriginalNew Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRLR3103 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 55A DPAK
IRLR3103 NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IXFK260N17T Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 170V 260A TO-264
IXFK260N17T IXYS 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IXFK260N17T IXYS 231640 1538+ MOSFET N-CH 260A 170V TO-264 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IXFK260N17T NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SE40PGHM3_A/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 2.4A TO277A
SE40PGHM3_A/H Vishay Semiconductor Diodes Di 39994 NEW RoHS DIODE ESD 4A 400V TO277A FindCores Electronics Inc.
SE40PGHM3_A/H Vishay Semiconductor Diodes Di 57649 1415+ DIODE ESD 4A 400V TO277A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SE40PGHM3_A/H Vishay Semiconductor Diodes Di 82500 2015+ DIODE ESD 4A 400V TO277A Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SE40PGHM3_A/H Vishay Semiconductor Diodes Di 82500 2015+ DIODE ESD 4A 400V TO277A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com