Location : Home > 9 > 9B30000123
9B30000123
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325140-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325140-11-0 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFM210-LPSE-S21-SD-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPSE-S21-SD-BK Sullins Connector Solutions 147230 2016+ CONN HEADER 1MM 21POS Unitronix Electronics Limited
431402-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431402-11-0 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1807390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1807390000 Weidmuller 147280 2016+ S2L-SMT3.50/10/90 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
310-87-142-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-87-142-41-001101 Preci-Dip 157650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
5440334 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5440334 Phoenix Contact 147460 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5440334 Phoenix Contact 297290 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
71918-108LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold, GXT?
71918-108LF 567948 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
71918-108LF Distributor 234070 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
71918-108LF IC 37880 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2-1827864-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)
2-1827864-3 TE Connectivity AMP Connectors 279110 2016+ CONN RCPT HSNG 6POS DUAL KEY Y Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1827864-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT HSNG 6POS DUAL KEY Y Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-1827864-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT HSNG 6POS DUAL KEY Y Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3-794621-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
3-794621-8 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-794621-8 N/A 600 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3-794621-8 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ CONN HEADER 8POS DL R/A TIN SMD Unitronix Electronics Limited
3-794621-8 TE Connectivity AMP Connectors 298350 2016+ CONN HEADER 8POS DL R/A TIN SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-80-115-00-206101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Tin
350-80-115-00-206101 Preci-Dip 157420 2016+ CONN HDR 15POS 0.100 SMD R/A AU Unitronix Electronics Limited
350-80-115-00-206101 Preci-Dip 288270 2016+ CONN HDR 15POS 0.100 SMD R/A AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com