Location : Home > 9 > 9B12000045
9B12000045
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386101829 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 29 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
550-10-169-17-101101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors PGA SOLDER TAIL
550-10-169-17-101101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
550-10-169-17-101101 Preci-Dip 147730 2016+ PGA SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1761112001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1761112001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761112001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 17POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1761112001 Weidmuller 146980 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1612650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Blade Sockets 0.276" (7.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1612650000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 7MM 90 10POS TPC Global Service Co.Ltd.
1612650000 Weidmuller 147130 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 7MM Unitronix Electronics Limited
1612650000 Weidmuller 298690 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 7MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5450764 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5450764 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5450764 Phoenix Contact 147720 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5450764 Phoenix Contact 297990 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1902246 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1902246 Phoenix Contact 157090 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1902246 Phoenix Contact 298190 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0430450809 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
929836-03-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929836-03-10 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
929836-03-10 3M 277330 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 20POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929836-03-10 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929836-03-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 20POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd