Location : Home > 9 > 9B03500274
9B03500274
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546214-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1546214-9 IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546214-9 TE Connectivity AMP Connectors 157850 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1546214-9 TE Connectivity AMP Connectors 298410 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546214-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER PIN 9POS 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
7-1437537-6 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
7-1437537-6 15679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
7-1437537-6 IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7-1437537-6 TE Connectivity AMP Connectors 147010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
7-1437537-6 TE Connectivity AMP Connectors 287590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com