Location : Home > 9 > 9B-9.8304MBBK-B
9B-9.8304MBBK-B
Share on FacebookShare on Facebook
9B-9.8304MBBK-B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9B-9.8304MBBK-B CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF T/H 79170 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9B-9.8304MBBK-B CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF T/H 57879 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9B-9.8304MBBK-B CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF T/H 42455 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
433101-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433101-02-0 IC 59620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6WWV-02-008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
6WWV-02-008 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1578520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through, Isolated Beige 12-26 AWG
1578520000 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1578520000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1578520000 Weidmuller 8000 2012+ TERM MULTISENSOR LD-GN/PNP EKT Electronics Co., Ltd
SIT1618AA-13-33E-25.000000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 25MHZ OE
16005-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution 3 Pole Power Splicer Terminal Block 310A 600V
16005-3 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
16005-3 Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERM BLOCK SPLICER 3POS 600V PDB EKT Electronics Co., Ltd
796704-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
796704-5 657894 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
796704-5 657894 13+ 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
796704-5 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE SIDE 5POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0399700111 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole