Location : Home > 9 > 9B-8.192MBBK-B
9B-8.192MBBK-B
Share on FacebookShare on Facebook
9B-8.192MBBK-B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9B-8.192MBBK-B CRYSTAL 8.1920MHZ 20PF T/H 88190 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9B-8.192MBBK-B CRYSTAL 8.1920MHZ 20PF T/H 88190 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
9B-8.192MBBK-B CRYSTAL 8.1920MHZ 20PF T/H 57709 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-43-161-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 61 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold