Location : Home > 9 > 9B-4.9152MBBK-B
9B-4.9152MBBK-B
Share on FacebookShare on Facebook
9B-4.9152MBBK-B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9B-4.9152MBBK-B CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF T/H 41905 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
9B-4.9152MBBK-B CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF T/H 88290 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9B-4.9152MBBK-B CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF T/H 57329 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK60607330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK60607330J0G Amphenol FCI 147390 2016+ CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK60607330J0G IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK60607330J0G NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1770960 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1770960 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1770960 Weidmuller 147830 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1770960 Weidmuller 298370 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MU10-8FLK 3M 8000 2015+ CONN L/FORK UNINSUL 12-10 AWG #8 enkaite Electronics Co., Ltd
MU10-8FLK IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MU10-8FLK NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2717-4-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End 0.281" (7.14mm) Tin-Lead
2717-4-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2717-4-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298290 2016+ TERM TURRET DOUBLE L=7.14MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com