Location : Home > 9 > 97-4100A22-14S-621
97-4100A22-14S-621
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0438600019 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P4C R/A UNSHLD
DJT10E25-19PB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
DBMZ13X3PNK87 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO-D 13X3
164A17049X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
AIT6A40-68PS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 21C 21#8 PIN PLUG
STM06511500SCN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 65POS DL ALUM SLD CUP
BACC63CC20-41P8H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
0395338013 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
892-80-008-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
892-80-008-10-001101 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
892-80-008-10-001101 Preci-Dip 147850 2016+ CONN HDR 8POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-80-008-10-001101 Preci-Dip 298530 2016+ CONN HDR 8POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0334821261 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.138" (3.50mm)
1032940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1032940000 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1032940000 Weidmuller 147370 2016+ CONN HEADER 8POS 3.81MM R/A BK Unitronix Electronics Limited
1032940000 Weidmuller 278790 2016+ CONN HEADER 8POS 3.81MM R/A BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com