Location : Home > 9 > 97-3107B20-23P
97-3107B20-23P
52435-2891 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 28 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle