Location : Home > 9 > 97-3102A18-20SW-621
97-3102A18-20SW-621
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CTVS07RF-15-5JD Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
09692009267 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 3W3 MA ANG_20A S4_METAL BRACKET_
87606-345 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole