Location : Home > 9 > 97-3100A18-9PW
97-3100A18-9PW
7-146489-9 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADR 58POS .100" DUAL ROW
PRG.M0.6NL.LC52NZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
PAG.M1.0TL.AC39R Connectors, Interconnects Circular Connectors CONN INLINE PLUG
GTC06A28-22S-025-RDS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 6C 3#4 3#16 SKT PLUG
BBS-119-G-A Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Male Pins CONN HEADR 19POS .100 PCB GOLD
MS3106E28-11S Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
MS3106E28-11S IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MS3106E28-11S NEW 77410 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MS3106E28-11S NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
71991-330 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole